Zayıf Akım Çözümlerimiz

Okulların konfor, verimlilik ve güvenlik koşullarını oluşturan elektrik, elektronik ve mekanik tesisatların otomasyonunda proje çözüm ortaklığı yapmaktayız. Bina Zayıf Akım ve Güvenlik Sistemleri, İletişim ve Görüntüleme Sistemleri ve Data Altyapı Hizmetleri ile kurum ve kuruluşlara özel çözümler getirmekteyiz.

Kurduğumuz Sistemler

 

Network Çözümleri

Firmamız Network alanında Network Altyapısının Tasarlanması ve Oluşturulması, Güvenlik Analizi, Güvenlik Cihazlarının Kurulumu, Uzak Lokasyonlar Arasında Network Bağlantılarının Kurulması, Yedekli Network Altyapılarının oluşturulması gibi hizmetler vermektedir.

Penetrasyon Hizmetleri

Uzmanlarımız tarafından belirlenen bilişim sistemlerine mümkün olabilecek her yolun denenerek sızılmasI işlemi yapılmaktadır. Pentest’te amaç, hedef üzerinde bulunan her türlü zafiyetin (sistem, network, web, database, software ve benzeri) ortaya çıkarılıp raporlanmasıdır. Pentest, zafiyet analizinden farklı olarak belirli bir amaç ve/ veya bir senaryo dahilinde gerçekleştirilir.

Firewall Denetimi ve Bakımı

Yapısal Kablolama

Yapısal kablolama projelerinde Cat5e, Cat6, Cat7, Multi Mode ve Single Mode F/O kablolar kullanılarak çözüm sunulur. Veri iletişiminin önemli unsurlarından biriside şüphesiz enerji alt yapısıdır. Bunun için Data altyapısı projelendirilmesi esnasında Elektrik ve Ups alt yapısınında dizayn ve projelendirilmesi yapılmaktadır